Połącz...

Asystent/ka ds. obsługi klienta

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 27 dni temu
Nr Ref. 3-19-41368

Jeżeli dobrze znasz język angielski i ponadto jesteś zainteresowany/a możliwością zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, zapraszamy do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem!
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:

  • rejestracja zamówień od Klientów dotyczących produktów ze sklepu internetowego,
  • przygotowanie zestawień dotyczących zamówień,
  • weryfikacja płatności,
  • tworzenie raportów zawierających dane sprzedażowe.

Wymagania

  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • dokładność, skrupulatność,
  • dobra organizacja pracy.

Korzyści

  • współpraca w oparciu o umowę zlecenie na 2 miesiące,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji będącej liderem na rynku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Klient | Wprowadzanie danych | Sales Assistant