Połącz...

Asystent ds. Marketingu z językiem czeskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138812

Dla naszego Klienta firmy z branży e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko

Zadania:

  • Tłumaczenia pisemne z języka polskiego na język czeskii treści opisów oferowanych produktów oraz treści w newsletterze
  • Wprowadzanie danych do systemu e-commerce
  • Ustalanie cen sprzedaży produktów oraz weryfikacja cen rynkowych produktów w Internecie

Wymagania

  • Biegła znajomość języka czeskiego– warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka polskiego lub angielskiego
  • Mile widziane wykształcenie humanistyczne poparte zdolnością tworzenia haseł reklamowych w języku węgierskim oraz znajdowania przemawiających do wyobraźni porównań i kontekstów
  • Doskonała obsługa komputera oraz znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)

Korzyści

  • praca na pełen etat w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne i inspirujące środowisko pracy
  • pakiet benefitow

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Tłumacz | Klient | Lecturer