Połącz...

Asystent ds. dokumentacji z językiem włoskim

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 5 000 PLN/m
Opublikowane 9 dni temu
Nr Ref. 6-11-44856

Dla naszego Klienta, prężnie działającej, międzynarodowej instytucji finansowej, będącej liderem na światowym rynku, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent ds. dokumentacji z językiem włoskim

Obowiązki :

  • weryfikacja poprawności dokumentacji w języku francuskim
  • kontakt z klientem w celu wyjaśnienia brakujących elementów lub niezgodności
  • sporządzanie raportów dotyczących dokumentacji i klientów
  • wprowadzanie niezbędnych danych do systemu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziani studenci lub absolwenci filologii)
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multibenefit do wyboru
  • pakiety szkoleniowe (również certyfikowane)
  • jasna ścieżka rozwoju w strukturach firmy

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Analizy | Bankowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Inwestycje | Księgowość | Audyt | Administracja | Prawo | Obsługa klienta | Specjalista | Administrator | Doradca | Analityk | Asystent / asystentka | Audytor | Kontroler | Urzędnik | Księgowy / Księgowa | Tłumacz | Produkt | Proces | Finanse | Finansowe | Excel | Administracja | Back office | Prawny | Biuro | Financial analyst