Połącz...

Asystent ds. Kontaktu z Dostawcami z niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Marta Gralak
Nr Ref. 140493

Dla naszego klienta firmy z branży BPO obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystent ds. Kontaktu z Dostawcami z niemieckim.

Obowiązki:

  • Kontakt z dostawcami i pracownikami firmy;
  • Udzielanie informacji klientom;
  • Rejestrowanie zapytań;
  • Rozliczanie kont;
  • Raportowanie.

Wymagania

  • Język niemiecki na poziomie płynnym;
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym;
  • Doświadczenie w Obsłudze Klienta będzie mile widziane;
  • Dobra znajomość programów Word i Excel.

Korzyści

  • Realne możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie;
  • Kursy językowe i szkolenia wewnętrzne;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia m.in w księgowości;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym od poniedziałku do piątku;
  • Codzienny kontakt z zagranicznymi dostawcami;
  • Karta sportowa, opieka medyczna i ubezpieczenie zdrowotne.

Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Asystent / asystentka | Associate | Wsparcie | Język | Biuro | Rozmowy przychodzące | Customer support