Asystent ds. handlowych z językiem niemieckim - branża produkcyjna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 PLN/m
Opublikowane 26 dni temu
Nr Ref. 129272

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji m.in. transformatorów średniego napięcia, w związku z dalszym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko Asystenta ds. handlowych.

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt z klientami i kontrahentami w języku niemieckim
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • wsparcie techniczne działu zakupów
  • administracja dokumentacją handlową
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub w dziale handlowym będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywność, umiejętność organizacji własnej pracy
  • skrupulatność, wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość używania języka niemieckiego na co dzień
  • udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Sprzedaż | Marketing | Energetyka | Elektronika | Elektryka | Specjalista | Asystent / asystentka | Konsultant | Sprzedawca | Analityk | Inżynier | Kierownik / menedżer produktu | Kierownik / menedżer ds. rozwoju biznesu | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Międzynarodowy | B2B | Sprzedaż | Automatyka | Turbina | Zarządzanie gospodarka wodną i odpadami | Termodynamika | Lecturer