Połącz...

Młodszy specjalista ds. księgowości z j. włoskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 139230

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy z kapitałem włoskim z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszego specjalisty ds. księgowości z j. włoskim

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Wpisywanie faktur do systemu
  • Weryfikacja dokumentów księgowych
  • Skanowanie dokumentów
  • Wsparcie dla różnych działów
  • Inne bieżące obowiązki administracyjno-księgowe

Wymagania

  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość j. włoskiego
  • Znajomość programu SAP
  • 2 letnie doświadcznie w pracy z obiegiem dokumentów lub w dziale finansowo-księgowym (również SSC)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Korzyści

  • Międzynarodowe środowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Administracja | Księgowość | Asystent / asystentka | SAP | Płace | Administracja | Bookkeeper, accountant