Associate Manager w dziale GL z j. niemieckim - nowy projekt z transition

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 9 000 - 11 000 PLN/m
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 6-11-48588

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej profesjonalne usługi finansowo-księgowe dla klientów na całym świecie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach nowego projektu na stanowisku Associate Managera w dziale Księgi Głównej.

Główne obowiązki:

  • Koordynacja pracy zespołu ds. księgi głównej,
  • Monitorowanie i nadzorowanie operacji finansowych z obszaru GL i raportowania (RtR)
  • Koordynacja procesu transition
  • Monitorowanie poziomu realizacji KPI's zespołu oraz zgodności z ustalonymi z klientem SLA
  • Kontakt i współpraca z jednostkami biznesowymi klienta, rozwiązywanie problemów, planowanie pracy
  • Analiza danych, raportowanie
  • Audyt wewnętrzny, przygotowywanie do audytów zewnętrznych
  • Szkolenie pracowników, rozwój zespołu

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku zasilą nowo utworzony zespół dedykowany do obsługi prestiżowego klienta firmy, proces zakłada również wyjazd transition.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/ finansów/ ekonomii lub pokrewne
  • min. 5 lat doświadczenia w międzynarodowych strukturach SSC/BPO
  • Doświadczenie w pracy na procesie GL (RtR)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Umiejętność współpracy z klientem, rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, komunikatywność, zorientowanie na jakość oraz terminową realizację założonych celów

  • stabilna i odpowiedzialna praca w międzynarodowym środowisku w ramach nowo powstałego działu obsługi finansowej: organizacja pracy, rozwijanie działu i zespołu
  • szeroki pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnet MultiSport
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • szkolenia

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?utm_source=email

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | Bankowość | Księgowy / Księgowa | Lider zespołu | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer projektu | Account Manager