Połącz...

AR with French

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 138890

Dla naszego Klienta, centrum usług wspólnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: AR Accountant with French

Zadania:

  • Rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych według procedur i standardów firmy;
  • Weryfikacja, kontrola i księgowanie dokumentów finansowych;
  • Wprowadzanie danych finansowych do systemu SAP;
  • Sporządzanie raportów i udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Terminowe i prawidłowe wykonywanie płatności i rozliczeń
  • Stały kontakt z innymi oddziałami i klientem zagranicznym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu finansowym (np. Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Podatki);
  • Dodatkowym atutem kandydata będą posiadane certyfikaty zawodowe
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w księgowości
  • Min. dobra znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w firmie międzynarodowej bądź w Shared Service Center

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne zarobki;
  • Szkolenia;
  • Doskonała atmosfera pracy;
  • Dodatkowe benefity w postaci karty multisport oraz karty medycznej.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Administrator | Urzędnik | Należności | Excel | Finanse | Finansowe | Raportowanie | Fakturowanie | Migracja | Back office | Administracja | Bookkeeper, accountant