Połącz...

AR Team Leader with English

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140244

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko : AR Team Leader with English.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki :

  • kompleksowa koordynacja procesów z obszaru AR
  • nadzór nad prawidłowością transakcji finansowych
  • koordynacja pracy zespołu księgowych (kilkanaście osób)
  • optymalizacja procesów księgowych
  • nawiązywanie długofalowych relacji z Klientem wewnętrznym
  • współpraca z innymi działami w centrum księgowo-finansowym.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze AR, preferowane w strukturach SSC/BPO
  • wykszatłcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość)
  • min. roczne doświadczenie w zarządzeniu zespołem, mile widziane również osoby z poziomu Senior z predyspozycjami do objęcia roli Team Leadera
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość systemu SAP lub innego oprogramowania zintegrowanego
  • wysoko rozwiniete zdolności interpersonalne, motywacja i nastawienie na realizację celów.
  • doświadczenie w pracy w strukturach SSC będzie dużym atutem.

  • komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazna atmosfera pracy
  • okazja do zdobycia wartościowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • możliwość wzięcia udziału w procesie migracji
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet benefitów : karta multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów, szkoleń, premia za realizację celów, itp.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Supervisor | Lider zespołu | Należności | Administracja | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | SAP | Fakturowanie | Kredyt | Korporacja | Biznes | Raportowanie | Department Manager