Połącz...

AR Team Leader

Lokalizacja Wrocław
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 13 dni temu
Nr Ref. 5-26-43693

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem niemickim, lidera w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa koordynacja procesów z obszaru AR
  • nadzór nad prawidłowością transakcji finansowych
  • koordynacja pracy zespołu księgowych (kilkanaście osób)
  • motywowanie oraz wspieranie zespołu
  • optymalizowanie procesów księgowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem wewnętrznym.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze AR, preferowane w strukturach SSC/BPO,
  • wykszatłcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość),
  • min. dwuletnie doświadczenie w zarządzeniu zespołem,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dużym atutem,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • duża motywacja i nastawienie na realizację celów.

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search-disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Supervisor | Lider zespołu | Należności | Administracja | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | SAP | Fakturowanie | Kredyt | Korporacja | Biznes | Raportowanie | Department Manager