Połącz...

AR Senior Accountant / Księgowy (projekt UK)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 6-11-40601

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: AR Senior Accountant.

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt z vendorami i Klientami z regionu brytyjskiego
  • współpraca z zespołami AP oraz GL
  • przygotowywanie zamknięć miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • alokowanie i monitorowanie płatności
  • ściąganie należności i długów
  • Master Data Management
  • udział w przygotowywaniu raportów SOX oraz audytu
  • szkolenie nowych członków zespołu

Wymagania

  • około 3+ lat doświadczenia w obszarze AR w księgowości korporacyjnej
  • wykształcenie kierunkowe/ kursy potwierdzające wiedzę mile widziane
  • płynna znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z Klientem brytyjskim)
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • umiejętności analitycznego myślenia

  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, zmiany projektów, migracje w zespołach
  • spotkania integracyjne
  • międzynarodowe środowisko pracy

Agencja zatrudnienia numer 812.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Excel | GAAP | Należności | UK GAAP | Bookkeeper, accountant