Połącz...

AR Accountant z j. niemieckim i angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 1-11-41335

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie doświadczonych osób na stanowisko: AR Accountant z j. niemieckim

Zakres obowiązków:

  • księgowanie i alokowanie bieżących płatności przychodzących
  • rozwiązywanie niezgodności w fakturach i problemów finansowych
  • współpraca z działami: logistyki, handlowym, prawnym oraz z bankami
  • zarządzanie limitami kredytowymi oraz warunkami kredytowania dla poszczególnych klientów
  • praca na systemie SAP
  • codzienny kontakt oraz dbanie o pozytywne relacje z klientami

Wymagania

  • Doświadczenie w księgowości lub międzynarodowej organizacji na podobnym stanowisku jest wymogiem koniecznym (chętnie w dziale AR)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szansa rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet socjalny
  • Karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubiezpieczenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Należności | Bookkeeper, accountant