Połącz...

AR Accountant with English

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138446

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych, w związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko AR Accountant with English.

Zakres obowiązków:

  • kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności dla dostawców,
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych,
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • raportowanie.

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość systemu SAP;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne;
  • Dobre umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na realizację celów;

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet socjalny (karnet sportowy, opieka medyczna, premia roczna),
  • Szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule e-maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | SAP | Rozliczenia / monitoring | Księga główna | Należności | Bookkeeper, accountant