Połącz...

AP Team Leader with Italian

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Nr Ref. 138871

Dla naszego Kliena, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko AP Team Leader z językiem włoskim.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,
  • praca operacyjna w zakresie zobowiązań,
  • migracja procesów księgowych z innej lokalizacji.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem,
  • kilkuletnie doświadczenie w dziale zobowiązań,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • zdolności analityczne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczne, ubezpieczenie na życie, karnet sportowy)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestniczenia w migracji procesów księgowych z innych lokalizacji,
  • liczne szkolenia.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | BPO | Excel | Fakturowanie | Młodszy / młodsza | Migracja | SAP | Zobowiązania | Bookkeeper, accountant