Połącz...

AP Accountant with Italian

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139308

Dla jednego z naszych klientów, nowego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi poszukujemy kandydatów ze na stanowisko Księgowy/a ds. zobowiązań z j. włoskim.

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie kontaktu z Klientem, bieżące rozwiązywanie problemów, wyjaśnianie wątpliwości;
  • procesowanie dokumentów dotyczących wydatków pracowniczych w systemie SAP;
  • weryfikowanie i księgowanie faktur, sprawdzanie niezgodności, rozwiązywanie problemów;
  • przygotowywanie płatności;
  • wykonywanie wszelkich niezbędnych operacji na zamknięcie miesiąca w zakresie AP;
  • tworzenie raportów zgodnie z określonymi standardami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • 1-3 lata doświadczenia w dziale zobowiązań;
  • zaawansowana znajomość języka włoskiego i angielskiego;
  • praktyczna znajomość systemu SAP;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dokładność i analityczność;
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach;
  • udział w procesie migracji z zagranicznych jednostek firmy;
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy;
  • rozbudowany pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | Produkcja and zakupy and logistyka | Administracja | Logistyka | Kupno | Produkcja | Administrator | Specjalista | Administracja | Back office | Biuro | SSC | SAP | Bookkeeper, accountant