Połącz...

Android / Telecommunication Developer (IMS)

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 500 - 10 000 PLN/m
Opublikowane 12 dni temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 2-10-46892

Wspieramy rozwój Centrum Research& Development międzynarodowego Klienta z branży High Tech & Telco w Warszawie! Obecnie wzmacniamy zespół Ekspertów w obszarze nowych urządzeń mobilnych i Specjalistów od standardów telekomunikacyjnych takich jak ALL-IP Networks, IMS i poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • To przede wszystkim rozwój oprogramowania dla najnowszych urządzeń mobilnych (Android) oraz tworzenie wewnętrznych narzędzi diagnostycznych
  • Możliwość realizacji zadań w obszarze podzespołów: bezpieczeństwo nawiązywania połączeń, funkcjonalności audio i video, rejestracja usług IMS na serwerze operatora, Rozszerzanie funkcjonalności GSM np. o czat.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatyki lub telekomunikacja
  • doświadczenie i umiejętność programowania w języku Java i/lub C++
  • wiedza i/lub doświadczenie w pracy z technologią IMS i/lub VoIP
  • kompetencje komunikacyjne pozwalające na realizację projektów zespołowych także w języku angielskim ze względu na międzynarodowej atmosferę

  • Szansa na współpracę z najlepszymi specjalistami oraz rozwój zawodowy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku pracy
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i prototypów urządzeń mobilnych
  • Zatrudnieni w oparciu umowę o pracę
  • Pakiet benefitów – opieka medyczna, opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z ośrodków sportowych (siłownia, basen), kupony lunchowe
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Szansa na udział w międzynarodowych eventach branżowych

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | Tester | Android | C++ | Java | Voip | Programmer