Połącz...

Analityk ze znajomością języków obcych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Nr Ref. 1-26-40635

Naszym klientem jest prestiżowy bank, obsługujący klientów korporacyjnych na całym świecie, świadczący swoje usługi w ponad 30 językach, który poszukuje Kandydatów na stanowisko Analityk w Pionie Operacji Rynków i Bankowości
Międzynarodowej.

Obowiązki:

  • kompleksowa analiza klientów korporacyjnych i instytucji finansowych
  • weryfikowanie danych i analizowanie dokumentacji
  • sporządzanie raportów
  • współpraca z dynamicznym międzynarodowym zespołem.

Wymagania

Poszukujemy osób:
  • z dobrą znajomością języka angielskiego oraz biegłą znajomością drugiego języka (NIEMIECKIEGO, FRANCUSKIEGO lub HOLENDERSKIEGO)
  • studentów studiów zaocznych lub absolwentów szkół wyższych
  • lubiących pracę w zespole w złożonych strukturach
  • nie bojących się pracować z dużą ilością danych, znających pakiet MS Office
  • osoby chętne do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej w bankowości lub jej kontynuacji

Zgłoś się już dziś i weź udział w rekrutacji dla pracodawcy o stabilnej pozycji na rynku, który umożliwi Ci poszerzanie wiedzy, rozwój umiejętności analitycznych oraz pracę w międzynarodowym środowisku.
Ponadto możesz liczyć na karnet fitness, opiekę medyczną i ubezpieczenie medyczne i inne liczne dodatki, o których chęnie opowiemy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Bankowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Inwestycje | Specjalista | Analityk | Agent | Inwestycje | Back office | Administracja | Financial analyst