Połącz...

Analityk z j. angielskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137472

Naszym Klientem jest międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych z Łodzi, które obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Analityka.

Zadania:

  • przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów.
  • przygotowanie i kontrola realizacji budżetu i forecastów.
  • udział w rozwoju i implementacji systemu i procesów.

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze raportowania i analiz.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • bardzo dobra znajomość Excela.
  • znajomość systemu SAP.
  • rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne.

Korzyści

  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • przyjazna atmosfera w pracy.
  • bogaty pakiet benefitów.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Inwestycje | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Kontroler | Analityk | Finanse | Ryzyko | SSC |