Analityk z biegłą znajomością obsługi Excela - analiza biznesowa

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 128800

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy absolwenta kierunków analitycznych, który miałby objąć stanowisko: Asystent z biegłą znajomością obsługi Excela - analiza biznesowa

Obowiązki:

  • wspieranie strategii biznesowej firmy w celu utrzymania wysokiej jakości obsługi klienta
  • analiza danych w celu optymalizacji procesów obsługi klienta
  • udział w projektach prowadzonych przy użyciu metodologii continuous improvement

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość Excela - warunek konieczny (tabele przestawne, Makra)
  • doświadczenie lub praktyki, staże na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notującej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Administrator | Analityk | Klient |