Połącz...

Analityk w dziale ryzyka

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137393

Skończyłeś studia lub dopiero zaczynasz swoją przygodę na rynku pracy? Umiesz pracować z wieloma danymi i doskonale porozumiewasz się w języku angielskim? Jeżeli Twoje odpowiedzi są twierdzące, to świetnie, ponieważ mamy dla Ciebie ofertę.

Stanowisko: Analityk w dziale ryzyka

Obowiązki:

  • Monitorowanie i sprawdzanie niezależności procesów oraz wykorzystywanych narzędzi i baz danych
  • Wykrywanie nieprawidłowości w bazach
  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z przyjętymi standardami i procederami operacyjnymi
  • Wsparcie przy realizacji projektów
  • Dostarczanie rzetelnych odpowiedzi na zapytania Klientów

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Chęć do nauki i poszerzania umiejętności
  • Analityczne myślenie

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole
  • Różnorodne zadania
  • Pakiet benefitów

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, nie wahaj się, aplikuj !

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Audyt | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Administrator | Doradca | Analityk | Asystent / asystentka | Audytor | Kontroler | Excel | Finanse | Proces | Projekt | Raportowanie | Młodszy / młodsza | Wprowadzanie danych | Kontroling | Biznes | BPO |