Połącz...

Analityk w Dziale Raportowania

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 13 dni temu
Nr Ref. 6-11-44456

Dla jednego z Klientów z obszaru media&entertainment aktualnie poszukujemy Analityka do Działu Raportowania. Jest to nowotworzone stanowisko w strukturach zespołu księgowości.

Codzienne obowiązki:

  • przygotowywanie dziennych i miesięcznych raportów w MS Excel
  • aktualizowanie dokumentacji procesowej związanej z procedurami
  • ustalanie i kalkulacja metryk i kluczowych wskaźników wydajności (KPI) dotyczących procesu
  • udział w usprawnianiu procesów
  • współpraca ze Specjalistami księgowości z zespołu oraz Liderem

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • zaawansowana znajomość MS Excel
  • podstawowa znajomość VBA
  • doświadczenie w pracy na SharePoint (MS Power Bi)
  • zdolności analitycznego myślenia
  • dokładność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach
  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • pakiet szkoleń: szkolenia e-learningowe i stacjonarne
  • kursy językowe
  • spotkania integracyjne, team building

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Analityk | Specjalista | Należności | Zobowiązania | Księga główna | Back office | Raportowanie | Excel | VBA | Financial analyst