Połącz...

Analityk umów najmu z j. niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 1-11-40659

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z obszaru nieruchomości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • analiza umów najmu pod kątem poprawności i zgodności z procedurami
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
  • regularny kontakt z klientem wewnętrznym oraz dostawcami usług
  • przygotowanie kalkulacji projektów oraz procesowanie faktur
  • przygotowywanie raportów
  • zadania administracyjne

Requirements

  • biegła znajomość języka niemieckiego (C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • zaawansowana znajomość programu Excel
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, analizie, obsłudze klienta, SSC/BPO lub pokrewnym
  • rozwinięte umiejętności analityczne

Benefits

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • pakiet socjalny
  • intensywne wdrożenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Other notes

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na

Finance and Banking and Accountancy | Finance | Analyses | Real estate | Analyst | AML | Administration | Finance | Analityk ds. zakupów