Połącz...

Konsultant SAP HR - SSC międzynarodowej firmy

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138196

Naszym Klientem jest międzynarodowe centrum usług wspólnych. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osób gotowych podjęciem pracy na stanowisku Konsultanta SAP HR. Osoba na tym stanowisku będzie pracowała w globalnym zespole wspierającym działy HR firmy.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników firmy w rozwoju nowych funkcjonalności w obszarze SAP HR
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • odpowiadanie na zapytania od klientów wewnętrznych
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników pod kątem SAP HR
  • przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP modułu HR
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Korzyści

  • praca w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe)
  • międzynarodowe środowisko pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | HR | Specjalista | SAP HR | Kadry |