Połącz...

Analityk procesów biznesowych w dziale Customer Care

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 21 dni temu
Nr Ref. 7-26-41578

Dla naszego Klienta poszukujemy kadydata na stanowisko Analityka procesów biznesowych.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • analiza, planowanie, wspieranie i implementacja nowych rozwiązań i narzędzi w obszarze customer care
  • dbanie o zgodność procesów z polityką firmy
  • współpraca z innymi działami firmy w regionie EMEA
  • pozyskiwanie i analiza danych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • znajomość Lean, Six Sigma

Korzyści

  • praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia roczna)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Analityk | Zgodność ze standardami | Proces | Financial analyst