Połącz...

Analityk HRIS

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138565

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która aktualnie do swojego SSC w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko Analityka HRIS.

Zakres zadań:

  • wsparcie HR CoE w obszarze raportowania, analiz i zarządzania zmianą.
  • wsparcie w obszarze wewnętrznej komunikacji i szkoleń.
  • wsparcie procesu zarządzania dokumentacją związaną z obszarem HR.
  • aktywny udział we wdrażaniu globalnych procesów i systemów HR.

Wymagania

  • 2-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, we wsparciu zarządzania projektami HR i/lub na stanowisku analitycznym w dziale HR, zdobyte w międzynarodowej organizacji.
  • znajomość procesów HR.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne.
  • znajomość systemu SAP i/lub SuccessFactors będzie atutem.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • udział w ciekawych projektach.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • wewnętrzene szkolenia.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Koordynator | Specjalista | SAP HR | HR | SSC | HR Specialist