Połącz...

Analityk finansowy z językiem rosyjskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137370

Treść oferty

Dla klienta z branży logistycznej poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie comiesięcznych i ad hoc raportów finansowych dla Zarządu
  • wsparcie w budżetowaniu
  • kontrola należności i zobowiązań
  • weryfikacja potencjalnych kontrahentów, nadawanie i kontrola limitów kredytowych, ubezpieczenie należności windykacja należności
przygotowywanie płatności do autoryzacji
  • operacyjny kontakt z bankami
  • realizacja transakcji walutowych

Wymagania

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomość języka rosyjskiego na B2
  • znajomość języka angielskiego na B1
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych

Korzyści

Oferujemy:

Wynagrodzenie na poziomie 5000 - 5500 PLN brutto

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/