Połącz...

Analityk finansowy z językiem francuskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135826

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która w Łodzi posiada Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Analityka finansowego ze znajomością języka francuskiego.

Główny zakres obowiązków to:

  • analiza efektywności produkcji oraz marżowości sprzedaży
  • przygotowanie miesięcznego rachunku wyników
  • udział w sporządzaniu i interpretacji raportów oraz analiz finansowych
  • przygotowanie prognoz i budżetów krótko i długoterminowych oraz analiza odchyleń
  • sprawdzanie zgodności działań spółki z lokalnymi przepisami
  • kontakt z klientem wewnętrznym z jednostki francuskiej

Requirements

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ekonometria)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z działem kontrolingu, analizy finansowej lub księgi głównej
  • dobra znajomość programu SAP
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel i wykorzystywanie w praktyce zaawansowanych funkcji
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • umiejętności organizacyjne

Benefits

  • możliwości rozwoju i awansu w oparciu o konkretne ścieżki kariery
  • umowa o pracę wraz z bogatym pakietem socjalnym
  • otwarta komunikacja
  • work-life balance

Other notes

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, przesłanie CV w wersji angielskiej wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finance and Banking and Accountancy | Accountancy | Finance SSC / BPO | Finance | Accountant | Officer / clerk | Specialist | Accounts receivable | SAP |