Połącz...

Analityk finansowy z językiem angielskim - analiza kosztów

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 25 dni temu
Nr Ref. 7-11-40664

W związku z migracją procesów do Polski, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka finansowego. Osoba na tym stanowisku byłaby odpowiedzialna za analizy kosztów.

Zakres obowiązków:

  • udział w transition procesów do Polski
  • sporządzanie raportów i analiz w oparciu o IFRS
  • monitorowanie i analizowanie bieżących operacji finansowych
  • kontrola kosztów w obszarze łańcucha dostaw
  • reagowanie na odchylenia od budżetu, wyjaśnianie niezgodności

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze finansów (kontroling, księgowość, audyt, analizy)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy w oparciu o SAP

  • proporcjonalne do doświadczenia wynagrodzenie, wzbogacone o pakiet korzyści pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta fitness, kursy językowe)
  • szansa rozwoju w stabilnej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • jasna ścieżka awansów poziomych lub pionowych, poparta licznymi szkoleniami

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Analityk | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Finanse | Finansowe | Kontroling | Raportowanie | Financial analyst