Połącz...

Specjalista ds. controllingu - nowe centrum kompetencyjne

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 7-11-41773

Dla naszego Klienta, w związku z tworzeniem nowego centrum komptencyjnego i centralizacją procesów kontroli kosztów w ramach grupy, poszukujemy doświadczonych Kandydatów zainteresowanych kontynuowaniem kariery na stanowisku specjalisty ds. controllingu odpowiednio w dwóch różnych obszarach.

Obowiązki:

  • kontrola kosztów w dopasowanym obszarze (koszty - IT lub SSC - całościowe koszty jednostki)
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu i centrali firmy za granicą
  • prognoza wyników, analiza odchyleń
  • analiza trendów, KPI
  • udział w tworzeniu i wdrożeniu narzędzi automatyzujących
  • udział w budżetowaniu
  • raportowanie

Wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z odpowiedzialnością za kontrolę kosztów, współpracę z biznesem w tym obszarze (analiza finansowa, controlling, prognozowanie wyników, analiza KPI, etc.)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel; mile widziana znajomość VBA)
  • mile widziane certyfikaty branżowe

Korzyści

  • praca w międzynarodowej organizacji
  • udział w tworzeniu nowego centrum kompetencyjnego

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Analityk | Kontroler | Finanse | Finansowe | Kontroling | ACCA | CIMA | Korporacja | ERP | Excel | Starszy / starsza | Ryzyko | Raportowanie | Financial analyst