Połącz...

Analityk ds. finansów z językiem włoskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137329

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów biegle posługujących się językiem włoskim na stanowisko Analityka finansowego.

Obowiązki:

  • analiza efektywności produkcji
  • przygotowanie miesięcznego zestawienia porównawczego
  • udział w sporządzaniu raportów

Wymagania

  • bardzo dobra znajmość języka włoskiego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP
  • płynne posługiwanie się programem Excel
  • zdolności analityczne

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia
  • elastyczne godziny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Inwestycje | Analityk | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Kontroler | Excel | Finanse | BPO | Młodszy / młodsza |