Specjalista ds. weryfikacji poprawności danych z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 139428

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy w chwili obecnej osób znających język niemiecki, zainteresowanych podjęciem pracy w dziale weryfikacji danych.

Głóne obowiązki:

  • weryfikacja poprawności danych finansowych, które sporządzone są w języku niemieckim
  • kontakt z klientem
  • przygotowywanie raportów

Wymagania

  • przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego (B1)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • chęć rozwoju i rozszerzania wiedzy w obszarze finansów

  • praca w renomowanej firmie o urguntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy
  • benefity pozapłacowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=absolwenci

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | IFRS | SAP | Vat | Podatki | Lecturer