Połącz...

Analityk danych z językiem angielskim

Lokalizacja Wrocław
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 800 - 5 200 PLN/m
Opublikowane 30 dni temu
Nr Ref. 137129

Firma Grafton Recruitment dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży konsultingowej poszukuje osób na stanowisko związane z analizą danych

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie raportów na podstawie danych zastanych
  • Wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania informacji ( np. rejestrów gospodarczych )
  • Weryfikacja poprawności danych znajdujących się w systemie oraz ich ewentualna korekta
  • Weryfikowanie poprawności rejestrów KYC (know your Customer ) w systemie
  • Współpraca z członkami zespołu
  • Tłumaczenie dokumentów

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie ( preferowane kierunki takie jak: ekonomia, ekonometria, administracja, matematyka)
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MC Office ( w szczególności Excel)

  • Bardzo korzystne warunki finansowe w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pozycję zawodową
  • Możliwość rozwoju
  • Szereg korzyści pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, imprezy firmowe, zabezpieczenie emerytalne
  • Atrakcyjne miejsce pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: wroclaw9@grafton.pl
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Różne | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | Administracja | Administrator | Agent | Analityk | Asystent / asystentka | Kontroler | Urzędnik państwowy | Urzędnik | Specjalista | Tłumacz | Finanse | Excel | Finansowe | Proces | Projekt | Raportowanie | Ryzyko | Dostarczanie usług | Działanie | Młodszy / młodsza | Kompleksowy | Biznes | Jednostka | BPO | Interim | Język | Administracja | Klient | Wprowadzanie danych | Data entry / Information processor