Połącz...

Analityk danych z językiem niemieckim/francuskim/rosyjskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137126

Firma Grafton Recruitment dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej poszukuje osób na stanowisko związane z analizą danych

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie raportów oraz rejestrów
  • Weryfikacja poprawności danych znajdujących się w systemie oraz ich ewentualna korekta
  • Skanowanie i wprowadzanie oryginalnych dokumentów do systemu
  • Weryfikowanie poprawności rejestrów KYC (know your Customer ) w systemie
  • Współpraca z członkami zespołu
  • Tłumaczenie nie-anglojęzycznych dokumentów

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum kilkumiesięczne doświadczenie w pracy z danymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość innego języka obcego th: francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MC Office

  • Bardzo korzystne warunki finansowe w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pozycję zawodową
  • Możliwość rozwoju
  • Szereg korzyści pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, imprezy firmowe, zabezpieczenie emerytalne
  • Atrakcyjne miejsce pracy (nieopodal morza)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Różne | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | Administracja | Administrator | Agent | Analityk | Asystent / asystentka | Kontroler | Urzędnik państwowy | Urzędnik | Specjalista | Tłumacz | Finanse | Excel | Finansowe | Proces | Projekt | Raportowanie | Ryzyko | Dostarczanie usług | Działanie | Młodszy / młodsza | Kompleksowy | Biznes | Jednostka | BPO | Interim | Język | Administracja | Klient | Wprowadzanie danych |