Połącz...

Analityk danych z językiem hiszpańskim

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 200 - 5 000 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139865

Firma Grafton Recruitment dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej poszukuje osób na stanowisko związane z analizą danych

Miejsce pracy: Gdynia

Stanowisko: Analityk danych z językiem hiszpańskim

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie raportów oraz rejestrów
  • Pomoc przy migracji baz danych
  • Tworzenie i weryfikacja profilów KYC
  • Stała współpraca z oddziałami firmy na całym świecie;
  • Weryfikacja poprawności danych znajdujących się w systemie oraz ich ewentualna korekta
  • Skanowanie i wprowadzanie oryginalnych dokumentów do systemu
  • Automatyzacja procesów
  • Tłumaczenie nie-anglojęzycznych dokumentów

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie
  • Płynna znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiegi
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MC Office

Korzyści

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • Szeroką gamę benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, „owocowe” wtorki, catering lunchowy, dwa duże wydarzenia integracyjne w ciągu roku, itp.)
  • Pakiet relokacyjny ( dla osób spoza Gdyni),
  • Praca w międzynarodowym środowisku w prestiżowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Różne | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Analizy | Finanse SSC / BPO | Finanse | Administracja | Administrator | Agent | Analityk | Asystent / asystentka | Kontroler | Urzędnik państwowy | Urzędnik | Specjalista | Tłumacz | Finanse | Excel | Finansowe | Proces | Projekt | Raportowanie | Ryzyko | Dostarczanie usług | Działanie | Młodszy / młodsza | Kompleksowy | Biznes | Jednostka | BPO | Interim | Język | Administracja | Klient | Wprowadzanie danych | Testing engineer