Połącz...

Analityk biznesowy - renomowana instytucja finansowa

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 11 500 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137799

Naszym klientem jest międzynarodowy koncern wspierający duże korporacje w realizacji procesów biznesowych. W chwili obecnej poszukujemy osób, które podjęłyby się nowych wyzwań na stanowisku analityka biznesowego.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie potrzeb biznesowych
  • definowanie wymagań według najlepszych praktyk przy wykorzystaniu narzędzi i technik analizy biznesowej
  • przygotowywanie dokumentacji i tworzenie map procesu
  • codzienna współpraca z interesariuszami - prowadzenie spotkań i warsztatów
  • ocena i zapobieganie ryzykom w kontekście zebranych wymagań
  • współtworzenie scenariuszy testowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowego najchętniej w bankowości/finansach
  • znajomość narzędzi BA oraz arkruszy kalkulacyjnych
  • mile widziana znajomość SCRUM
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność zadawania pytań
  • dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

  • praca w międzynarodowym środowisku, dającym możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • atrakcyjne warunki pracy, profesjonalne szkolenia,
  • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kursów językowych etc.)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Analityk | Raportowanie | Dane | Biznes | Zarzadzanie aktywami | Korporacja | Excel | Proces | Ryzyko |