Połącz...

Analityk biznesowy do działu kontrolingu

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 137710

Dla naszego Kliena, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów ze znajomością języka francuskiego, zainteresowanych rozwojem na stanowisku Analityka biznesowego.

Zakres obowiązków:

  • analiza efektywności produkcji,
  • przygotowanie miesięcznego zestawienia wyników,
  • udział w sporządzaniu raportów oraz analiz finansowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • zdolności analityczne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczne, ubezpieczenie na życie, karnet sportowy)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestniczenia w migracji procesów księgowych z innych lokalizacji,
  • liczne szkolenia.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowość | Analizy | Inwestycje | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Analityk | Kontroler | BPO | Excel | Fakturowanie | Młodszy / młodsza | Migracja | SAP | Zobowiązania |