Połącz...

Analityk biznesowy

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 133001

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, z kapitałem USA, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk biznesowy.

Zadania:

  • Analiza procesów biznesowych w celu identyfikacji wymagań
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Tworzenie i wykonywanie testów aplikacji, wspieranie implementacji aplikacji
  • Zapewnienie wsparcia biznesowego poprzez analizę danych, asystowanie Managerowi Projektu w gromadzeniu danych potrzebnych do realizacji projektu biznesowego, wykonywania analiz kosztów i korzyści

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu finansowym
  • Kilkuletnie doświadczenie w branży finansowej, funduszach inwestycyjnych bądź BackOffice
  • Doświadczenie w metodologii SDLC (System Development Life Cycle)
  • doświadczenie w identyfikacji, pisaniu i priorytetyzacji biznesowych wymagań
  • Podstawowe doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Mile widziana certyfikacja Business Analyst lub Six Sigma
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność wpływu i negocjacji
  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwojową pracę w firmie międzynarodowej, udział w ciekawych projektach
  • Pakiet socjalny
  • Interesujące wyzwania zawodowe.

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse | Finanse SSC / BPO | Inwestycje | Specjalista | Analityk | Finanse | Finansowe | Excel | Back office | Biznes | Inwestycje | Six Sigma |