Agent w dziale obsługi Klienta Biznesowego (rynek niemiecki)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 15 godzin temu
Nr Ref. 138434

Poszukujemy osób posługujących się biegle językiem niemieckim do bardzo ciekawego projektu dla firmy- właściciela najpopularniejszej przeglądarki internetowej na świecie.

Marzysz o pracy w międzynarodowej korporacji z miejscem na wypoczynek po intensywnej pracy? Możliwością gry w piłkarzyki czy tenisa stołowego w trakcie pracy? W pełni wyposażoną kuchnią? Oferującą niestandardowe benefity?

Taka właśnie jest firma, do której poszukujemy Agentów odpowiedzialnych za obsługę Klientów Biznesowych.

Codzienne obowiązki:

  • wypełnianie dziennych KPI: kontakt z Klientem biznesowym w celu ustanowienia strategii marketingowej w obszarze
  • korzystanie z bazy obecnych Klientów oraz rozwijanie ich platformy (dzienny kontakt/ obsługa min. 3 Klientów)
  • codzienny kontakt w języku niemieckim lub hiszpańskim (w zależności od zespołu)

Wymagania

  • biegły język niemiecki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju w obszarze Marketingu Internetowego
  • nastawienie na potrzeby Klienta
  • wysoki poziom komunikatywności i otwarcia na Klienta
  • chęć pracy w młodym i dynamicznym zespole w środowisku międzynarodowym

Korzyści

  • szkolenia z zakresu obsługi Klienta oraz produktowe
  • wyposażoną kuchnia do korzystania dla każdego (śniadania lunch, owoce, etc.)
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • pakiet benefit

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Marketing | Agent | Doradca | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia | Młodszy / młodsza | Język | Customer support