Agent w dziale obsługi Klienta Biznesowego (rynek niemiecki)

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 138434

Poszukujemy osób posługujących się biegle językiem niemieckim do bardzo ciekawego projektu w obszarze Google AdWords.

Marzysz o pracy w międzynarodowej korporacji z miejscem na wypoczynek po intensywnej pracy? Możliwością gry w piłkarzyki czy tenisa stołowego w trakcie pracy? W pełni wyposażoną kuchnią? Oferującą niestandardowe benefity?

Taka właśnie jest firma, do której poszukujemy Agentów odpowiedzialnych za obsługę Klientów Biznesowych.

Codzienne obowiązki:

  • wypełnianie dziennych KPI: kontakt z Klientem biznesowym w celu ustanowienia strategii Google AdWords w obszarze marketingu on-line
  • korzystanie z bazy obecnych Klientów oraz rozwijanie ich platformy AdWords (dzienny kontakt/ obsługa min. 3 Klientów)
  • codzienny kontakt w języku niemieckim lub hiszpańskim (w zależności od zespołu)

Wymagania

  • biegły język niemiecki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju w obszarze Marketingu Internetowego
  • nastawienie na potrzeby Klienta
  • wysoki poziom komunikatywności i otwarcia na Klienta
  • chęć pracy w młodym i dynamicznym zespole w środowisku międzynarodowym

Korzyści

  • szkolenia z zakresu obsługi Klienta oraz produktowe
  • wyposażoną kuchnia do korzystania dla każdego (śniadania lunch, owoce, etc.)
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • pakiet benefit

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Marketing | Agent | Doradca | Asystent / asystentka | Pierwsza linia wsparcia | Młodszy / młodsza | Język | Customer support