Połącz...

Administrator/Koordynator działu płac

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 140343

Dla jednego z naszych Klientów, światowego lidera w branży IT, pilnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:
Administrator/Koordynator płac na region EMEA/APAC

Zakres obowiązków:

  • Codzienna współpraca z zewnętrznym dostawcą usług payroll
  • Usprawnienie procesów płacowych dla krajów w regionie EMEA/APAC
  • Koordynacja procesu zatwierdzania płac
  • Przygotowywanie miesięcznych zestawień, raportów i podsumowań
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy działem płac, a działem księgowym

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
  • Biegła znajomość języka angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Chęć i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Zdolności analityczne

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm,
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym pakietem benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • Fantastyczną atmosferę pracy
  • Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Koordynator | Specjalista | Płace | Administracja | EMEA / CEE | Zagraniczne prawo pracy | Remuneration and benefits specialist