Połącz...

Administrator Salesforce

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140116

Naszym Klientem jest jedna z najnowocześniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa platformy Salesforce,
  • bieżący kontakt z użytkownikami w zakresie udzielania informacji i rozwiązywania problemów,
  • tworzenie raportów oraz infografik,
  • zarządzanie kontami użytkowników (zakładanie, utrzymanie i zamykanie kont),
  • obsługa systemu CRM w zakresie działań administracyjnych,
  • zwiększenie poziomu automatyzacji platformy,
  • nadzór nad poprawną synchronizacją danych,
  • przygotowanie szkoleń dla użytkowników.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w technologii Salesforce,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość APEX i Visual Force,
  • doświadczenie w pracy z systemem CRM.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Oprogramowanie | Sieci | Administrator | Wsparcie | CRM | Rozwiązania w chmurze | SAS | Database administrator