Połącz...

Administrator Helpdesk

Lokalizacja podlaskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 3-19-40840

Jeżeli jesteś studentem informatyki lub kierunków pokrewnych i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia zawodowego, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.
Dla naszego klienta, firmy konsultingowej działającej w obszarze IT, pilnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Zadania:

  • udzielanie zdalnego wsparcia technicznego w zakresie systemów operacyjnych i aplikacji,
  • działania administracyjne w obszarze systemu Microsoft,
  • wdrożenia systemów,
  • monitorowanie i diagnozowanie elementów sieci LAN/WAN.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • znajomość systemów operacyjnych Windows i sieci LAN/WAN,
  • dobre umiejętności interpersonalne,
  • znajomość PHP, HTML, Linux, Java Script będzie dodatkowym atutem.

Korzyści

  • elastyczne godziny pracy,
  • współpraca w oparciu o umowę zlecenie,
  • atrakcyjne stawki w przypadku pracy w weekendy i święta oraz w godzinach nocnych,
  • dofinansowanie karty sportowej.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

IT and Telekomunikacja | Sieci | Oprogramowanie | Helpdesk | LAN | PHP | HTML | WAN | Microsoft | LAN/WAN administrator