Połącz...

Administrator ds. systemu SAP HR

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Nr Ref. 4-10-40587

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej marce, poszukujemy Administratora ds. systemu SAP HR.

Zadania:

  • przeprowadzanie analizy funkcjonowania systemu SAP/R3 HR
  • testowanie funkcjonalności systemu
  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu
  • obsługa aplikacji
  • wsparcie użytkowników systemu.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze systemu SAP i chęć dlaszego rozwoju zawodowego w tym kierunku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie rozwojem w dziale System Support (organizacja szkoleń z zakresu działalności systemu)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

  • bogaty pakiet socjalny (karta medyczna, Multisport, dofinansowanie do posiłków, szkolenia);
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazna atmosfera pracy w komfortowym biurze.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | IT and Telekomunikacja | Analizy | Finanse SSC / BPO | Oprogramowanie | Sieci | HR | Obsługa klienta | Administrator | Specjalista | Analityk | Wsparcie | Konsultant systemu | Asystent / asystentka | Urzędnik | Biznes | Wprowadzanie danych | Department | ERP | Excel | Finanse | Płace | Proces | Projekt | Raportowanie | SAP | ERP Specialist