Połącz...

Administrator ds. opłat celnych z j. norweskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140505

Dla naszego Klienta - międzynarodowego SSC w Łodzi, należącego do Firmy z branży logistycznej i transportowej - poszukujemy kandydatów ze znajomością języka norweskiego na stanowisko Administratora ds. opłat celnych.

Lokalizacja: centrum Łodzi

Główne obowiązki:

  • Wyodrębnianie kluczowych informacji z baz danych importera oraz dokonywanie ich oceny.
  • Kwalifikacja towarów względem statusu bezcłowego.
  • Monitorowanie i prowadzenie transakcji międzynarodowych z Klientami norweskojęzycznymi.
  • Współpraca z norweskim oddziałem firmy oraz kontakt z norweskimi klientami oraz celnikami.
  • Audyt przesyłek o wysokiej wartości, obliczanie ceł i norweskiego podatku VAT
  • Szacowanie wartości ceł towarów importowanych.
  • Wprowadzanie dokumentów i danych do wewnętrznej bazy.
  • Tworzenie klasyfikacji towarów zgodnie z wytycznymi urzędu celnego.
  • Analiza świadectw pochodzenia towarów.
  • Obliczanie ceł przewozowych.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka norweskiego (min.B1).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Wykształcenie wyższe.
  • Skrupulatność i dokładność w działaniu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Analizy | Finanse | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | Urzędnik państwowy | Proces | Produkt | Projekt | Raportowanie | Młodszy / młodsza | Wprowadzanie danych | Korporacja | Zmiana | Język | Administration