Połącz...

Administrator ds. opłat celnych z językiem holenderskim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139779

Firma Grafton Recruitment wspiera proces rekrutacyjny dla jednej z międzynarodowych firm, która maja swój oddział we Wrocławiu. Obecnie poszukujemy osób znających język holenderski oraz język angielski.

Stanowisko: Administrator ds. opłat celnych z językiem holenderskim

Główne obowiązki:

  • Tworzenie klasyfikacji towarów zgodnie z wytycznymi urzędu celnego
  • Analiza świadectw pochodzenia towarów
  • Obliczanie ceł przewozowych
  • Szacowanie wartości ceł towarów importowanych
  • Kontakt z urzędami
  • Monitorowanie i prowadzenie transakcji międzynarodowych z Klientami
  • Wprowadzanie dokumentów i danych do wewnętrznej bazy

Wymagania

  • Dobra znajomość języka holenderskiego (min.B1) oraz angielskiego (B2)
  • Wykształcenie wyższe
  • Dyspozycyjność 40 godzin w tygodniu
  • Skrupulatność

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Analizy | Finanse | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | Urzędnik państwowy | Administrator | Proces | Produkt | Projekt | Raportowanie | Młodszy / młodsza | Wprowadzanie danych | Korporacja | Zmiana | Język | Administration