Połącz...

Młodszy Specjalista ds. SAP HR

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139175

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, znanej i rozpoznawalnej na rynku organizacji z branży FMCG, pilnie poszukujemy osoby dostępnej od zaraz na stanowisko:

Specjalista ds. administrowania danymi

Zadania na stanowisku:

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie SAP HR,
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami w zakresie zmian dotyczących danych,
  • przygotowanie raportów.

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu SAP HR - warunek konieczny,
  • płynna znajomość języka angielskiego.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • biuro firmy zlokalizowane w Centrum,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawanej na rynku organizacji.
  • Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie w języku angielskim.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Specjalista | Administracja | SAP HR | Back office | Database administrator