Administrator Aplikacji - projekt modernizacji infrastruktury IT

Lokalizacja Kraków
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 14 000 PLN/m
Opublikowane około 12 godzin temu
Kontakt Dela Aleksandra
Nr Ref. 6-10-43788

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, dostarczającego najwyższej klasy usługi IT poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Starszy Administrator Aplikacji

Miejsce pracy: Bydgoszcz / Wrocław możliwość pracy częściowo zdalnej.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie oraz rozwój serwerów aplikacyjnych takich jak: JBoss, WebLogic, Tomcat/tcServer, Apache
  • testowanie i wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • utrzymanie dostępności oraz płynnej funkcjonalności serwerów aplikacyjnych na poziomie zgodnym z SLA
  • eliminowanie incydentów i problemów, usuwanie awarii oraz realizacja działań zapobiegających występowaniu awarii
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju infrastruktury IT

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość serwerów Microsoft Windows 2003/2008/2012
  • znajomość serwerów aplikacyjnych JBOSS, WebLogic, Tomcat/tcServer, Apache
  • znajomość baz danych (MS SQL / Oracle / MySQL / PostgreSQL)
  • solidna wiedza w zakresie ITIL

Korzyści

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • bezpłatne szkolenia językowe
  • rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • jasna ścieżka kariery
  • dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Agencja zatrudnienia numer 812.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

IT and Telekomunikacja | Sieci | Proces / usługi IT | Telekomunikacja | Administrator | Inżynier | Specjalista | Wsparcie | System | Techniczny | Druga linia wsparcia | Windows | LAN/WAN administrator