Połącz...

Główny księgowy (firma produkcyjna)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 138659

Dla naszego stałego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Główny księgowy

Miejsce pracy: południowy-wschód Wrocławia

Obowiązki:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi regulacjami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • przygotowywanie analiz i raportów dla celów zarządczych
  • przygotowywanie deklaracji oraz rozliczeń podatkowych
  • organizowanie pracy 6-osobowego zespołu księgowego
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS)
  • tworzenie rocznych sprawozdań finansowych

Wymagania

  • co najmniej 4 lata doświadczenia zdobytego w strukturach SSC/BPO
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość)
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • min. dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania niewielkim zespołem pracowników
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word
  • znajomość programu SAP

Korzyści

  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet benefitów
  • premia roczna
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • samochód służbowy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy oprzesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Analizy | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Supervisor | Lider zespołu | Kontroler | Generalist | Kierownik / menedżer ds.kontaktów z klientem korporacyjnym | ACCA | Excel | Finanse | Finansowe | Proces | Projekt | Raportowanie | SAP | Starszy / starsza | Dostarczanie usług | Chief Accountant