Połącz...

Account Payable Team Leader

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Marta Gralak
Nr Ref. 9-11-40832

Dla naszego Klienta, nowego SSC zlokalizowanego w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko: Account Payable Team Leader.

Obowiązki:

  • nadzór nad procesami PTP zgodnie z wytyczonymi celami SSC;
  • koordynowanie i nadzór nad działaniami podległego zespołu księgowych AP;
  • monitorowanie sald debetowych oraz zablokowanych faktur;
  • nadzór nad zamykaniem miesiąca i roku księgowego;
  • odpowiedzialność za kontrolę i usprawnianie procesów AP;
  • koordynowanie i wdrażanie nowych projektów;
  • monitorowanie oraz raportowanie wskaźników KPI.

Wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie jako team leader w dziale AP oraz minimum 6 lat pracy w obszarze księgowości;
  • język angielski na poziomie bardzo dobrym;
  • znajomość programu SAP oraz MS Excel;
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w obszarze księgowości i finansów.
  • bardzo dobre umiejętności liderskie i interpersonalne.

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku pełnym wyzwań;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • realne możliwości rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w j. angielskiem wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Lider zespołu | Excel | SAP | Zobowiązania | Governor