Absolwent ze znajomością języka niemieckiego lub francuskiego

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 133110

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży turystycznej, poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta w branży turystycznej z j.niemieckim lub j. francuskim

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów indywidualnych z jezykiem niemieckim lub francuskim
  • kreatywne rozwiązywanie trudności Klientów centrum
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami centrum
  • wspieranie innch członków zespołu oraz team leadera

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • płynną znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • kreatywność
  • komunikatywność

Korzyści

  • rozwój osobisty w ramach centrum
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta
  • bardzo dobry pakiet socjalny
  • dodatkowe bonusy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Telemarketer | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Call center | Podróże | Turystyka |