Absolwent z perfekcyjną znajomością języka włoskiego i języka angielskiego

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138439

Posiadasz doskonałą znajomość języka włoskiego i języka angielskiego? Chciałbyś rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowej firmie? Marzy Ci się praca pozwalająca na wykorzystanie znajomości języków obcych oraz zdobycie umiejętności biznesowych?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na choć jedno z w/w pytań, aplikuj już teraz!!

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy działające w branży nowoczesnych technologii, poszukujemy zmotywowanego kandydata ze znajomością języka włoskiego i angielskiego na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego z językiem włoskim

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt z klientami włoskojęzycznymi w zakresie wsparcia procesów usługowych realizowanych w tym obszarze Europy (branża technologiczna)
  • tworzenie raportów i dokumentacji
  • praca z bazą danych
  • rozwiązywanie problemów
  • dostarczanie informacji dla Klintów, odpowiadanie na ich zapytania

Wymagania

  • biegła znajomość języka włoskiego (C1) i języka angielskiego (min B2)
  • chęć do rozwoju i zdobywania nowych kompetencji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • mile widzine uprzednie doświadczenie zawodowe w obszarze współpracy z klientami zagranicznymi

Korzyści

  • Aktrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisko
  • Szkolenia techniczne i biznesowe
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie życiowe i możliwość korzystania z kantyny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Oprogramowanie | IT | Obsługa klienta | Specjalista | Wsparcie | Przedstawiciel | Customer support